Lektorius

Rimvydas Jurkuvėnas

+370 620 10 620
rimvydas@bukkitoks.lt

Mokymai
Pardavimai

Sąmoningas pardavimas

TrukmėDalyvių skaičiusMokymosi būdasInvesticija dalyviui
8val.15Gyvai157€

Pardavimo procesas - malonumas su didele emocine ir finansine grąžomis, kurį išmokus kitaip nepavadinsi.

Esu pardavimo sekų autorius ir praktikas (bendraujant su klientais "akis į akį" ir telefonu). Mano kelionė prasidėjo prieš 15 metų. Pirmi metai buvo pilni streso, nepagrįstų baimių, neaiškių veiksmų, nes nieko nesupratau apie pardavimus. Perversmas įvyko po kelių metų, kada po aktyvių mokymų, papildomo savarankiško studijavimo, sėkmingų didelių, vidutinių ir mažų pardavimų, galėjau aiškiai paaiškinti žodžiais, kaip tai vyksta ir veiksmais, realių susitikimų su klientais metu, patvirtinti tiesas, kurias SĄMONINGAI taikydamas pasiekiu norimą rezultatą. Dar po poros metų tapau B2B/ B2C pardavimų treneriu ir pradėjau mokyti pardavimo meno įvairiausių įmonių naujus ir esamus darbuotojus. Tai jau darau pastaruosius 10 metų. Su pirmaisiais sėkmingais pardavimais prasidėjo malonumas, kuris tęsiasi iki šiol.

Linkiu šį jausmą atrasti kiekvienam, naujam, esamam, būsimam pardavėjui ir kasdien skinti norimus vaisius.

Nei vienas negimė su "super pardavėjo" gebėjimais, tačiau kiekvienas gimė, kad kažkuo taptų. Linkiu tapti vertinamais rinkoje pardavėjais, tad nešvaistykit brangaus laiko ieškodami atsakymų, vaikščiodami nežinomais keliais, pasinaudokite sėkminga ir laiko patikrinta praktika jau DABAR!

Sesijos tikslas:

Labai aiškiai perteikti pardavimo tiesas, metodikas, sąmoningai atliekamus veiksmus, kurie leis sustiprinti pasitikėjimą savimi, valdyti norimą dialogą su potencialiu/ nauju/ esamu klientu ar tiekėju, saugiai bei užtikrintai jaustis derybų metu ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Sesija skirta:

Naujiems, esamiems, būsimiems pardavimų vadybininkams bei vadovams tiek dirbantiems tiesiogiai su klientais, tiek telefonu.

Registracija į šiuos mokymus

Kontaktinė informacijaJūsų telefono nr. formatu +370 0000 0000Jūsų el.pašto dėžutė formatu dezute@varduzona.lt