Lektorius

Rimvydas Jurkuvėnas

+370 620 10 620
rimvydas@bukkitoks.lt

01/07

Rimvydas Jurkuvėnas

Apie mane
Esu žingeidus, aktyvus, dažniausiai besišypsantis 37 metų vyras. Vedęs. Su žmona Laura auginame šešerių metų dukrytę Saulę.

MB "Būk Kitoks" įkūrėjas, direktorius, pardavimo treneris, lektorius.

Manosios vertybės: Gerbti | Suprasti | Būti dėkingam

Kredo - “Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su Tavimi elgtųsi”

Tikslas – Įkvėpti žmones atskleisti savąjį potencialą atliekant sąmoningus veiksmus.

02/07

16+ metų patirties versle

Patirtis
Daugiau kaip 16 metų specializuojuosi verslo aplinkoje. Per šį laikotarpį susitikau su daugiau kaip 1500 įmonių vadovų, su kuriais vykdžiau dialogus pardavimų, derybų temomis ir iš kurių sėmiausi verslumo, praktinės patirties apie įvairiausias veiklos sritis (mažmeninė/ didmeninė prekyba, transportas, statyba, informacinės technologijos, gamyba, finansai ir kt.) bei komunikavimo, gyvenimiškos ir neišvengiamai vertybinės patirties.
03/07

11+ metų lektorystės

Patirtis
Daugiau kaip 11 metų specializuojuosi kaip mokymų treneris, sąmoningo pardavimo, aptarnavimo, planavimo, emocinio intelekto temomis. Patirties sėmiausi ir kasdien semiuosi visa tai pritaikydamas realybėje (mokydamasis/ mokydamas kitus), taip pat iš vertybiškai man stiprių ir patrauklių, ir teigiamai visuomenės vertinamų Lietuvos bei užsienio mokymų profesionalų/ psichologų, ir, žinoma, iš literatūros.

Pravedžiau daugiau kaip 1000 sesijų skirtingoms žmonių grupėms.

04/07

Socialiai atsakingas

Atsakingumas
Tai liudija faktas, jog buvau vienas iš aktyviausių (iš daugiau kaip 1200 praktikų (2013m.-2016m.) ir inovatyviauias (2016m.) socialinės iniciatyvos "būsiu___" (buvusios "Kam to reikia?!) praktikas. Iniciatyvos tikslas, kad verslo profesionalai neatlygintinai dalintųsi patirtimi su moksleiviais. Per pirmuosius penkis šios iniciatyvos gyvavimo metus bei dalyvavimą joje, pasiekiau daugiau kaip 50 000 moksleivių ir pravedžiau jiems aktualias sesijas.

Šiuo metu neatlygintinai dalinuosi žiniomis su jaunimu bei finansais (5% nuo pajamų) su socialiai remtinais žmonėmis.

05/07

Žingeidus

Žingeidumas

Domiuosi psichologija, pardavimais, naujausiomis technologijomis, skaitau ir konspektuojuosi pozityvią, įkvepiančią, istorinę, intelektualią literatūrą. Tai darau kas rytą nuo 6h iki 7h. Rezultatas - 44 knygos per metus.

Reguliariai lankausi įvairiausiuose seminaruose ir keliu savo kompetenciją, kitų, patyrusių, lektorių dėka.

06/07

Patikimas

Patikimumas

Manieji klientai/ užsakovai kalba gyvai, šiandieniniais faktais, tad jei bus poreikis tiesiogiai, iš pačių manųjų klientų lūpų, išgirsti visą tiesą apie mane, kaip lektorių, vedimo stilių, gautą rezultatą ir tęstinumą, informuokite ir pasidalinsiu kontaktais, kuriais paskambinę galėsite visa tai sužinoti.

Sritys, kurių darbuotojams vedžiau/ vedu mokymus minėtomis temomis: telekomunikacijos, logistika, draudimas, IT, reklama, sportas, gamyba, mažmena, didmena, finansai..

Skaičiau pranešimus švietimo bendruomenei apie "Z kartą" bei "XXI a. mokykla. Mokymasis tiriant", verslo bendruomenei apie kibernetinį saugumą. Ugdžiau jaunuosius lyderius kartu su kitais garsiais Lietuvos treneriais sveikintinoje iniciatyvoje "Lyderių inkubatorius".

07/07

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Jei pageidaujate paskaityti, kaip atsiliepia užsakovas apie mane, tai štai Jums trumpas ir nuoširdus komentaras (tekstas nekoreguotas):

Bendradarbiavome su Rimvydu "Rezultatyvaus pardavimo" mokymuose pardavimų vadybininkų komandai. Tai buvo sklandi, nuoširdi ir taikliai įmonės veiklos aktualijas atspindinti kelionė. Rimvydas skyrė daug dėmesio susipažinti su aplinka įmonėje ir suprasti darbuotojų asmenybes. Jaučiau, kokį betarpišką ir šiltą kontaktą jis sugebėjo užmegzti su kiekvienu komandos nariu. Mokymų programa buvo paruošta tikslingai ir padėjo bendrom jėgom išgryninti aiškų rezultatyvaus pardavimo procesą ir scenarijų. Tęstiniai bendri susitikimai su klientais po mokymų įtvirtino medžiagą ir užtvirtino, kas iš tiesų rūpi klientams (pasirodo jiems reikia tiek nedaug) :)

Rimvydas yra labai pozityvus ir tai motyvuoja aplinkinius - džiaugiausi ir didžiavausi savo pardavėjų komanda, matydamas jų įsitraukimą ir žingeidumą. Patirtis su Rimvydu - tai atviras pasidalinimas žiniomis, kur negalioja formalūs barjerai, o emocijos nesuvaidintos - tokioje atmosferoje žinios "limpa" geriausiai. Rimvydas - įtikino, mokymai - užsifiksavo, patarimai praktikoje - pasiteisino, drąsiai rekomenduoju :)

Raimondas Laurelis, "Fleet Complete Lietuva" pardavimų vadovas.