Lektorius

Rimvydas Jurkuvėnas

+370 620 10 620
rimvydas@bukkitoks.lt

01/07

Rimvydas Jurkuvėnas

Apie mane
Esu žingeidus, aktyvus, besišypsantis 35 metų vyras. Vedęs ir su žmona Laura auginame ketverių metų dukrytę Saulę. Šiuo metu esu MB "Būk Kitoks" savininkas, pardavimo treneris, lektorius ir UAB "Telia Lietuva" B2B treneris bei UAB "Telia Company" Europos darbo tarybos narys.
02/07

15 metų patirties versle

Patirtis
Daugiau kaip 15 metų specializuojuosi verslo aplinkoje. Per šį laikotarpį susitikau su daugiau kaip 1500 įmonių vadovų, su kuriais praktikavausi pardaviminius, derybinius įgūdžius ir iš kurių sėmiausi verslumo, praktinės patirties apie įvairiausias veiklos sritis (mažmeninė/ didmeninė prekyba, transportas, statyba, informacinės technologijos, gamyba ir kt.) bei bendravimo ir gyvenimiškos patirties.
03/07

10 metai lektorystės

Patirtis
Daugiau kaip 10 metus specializuojuosi kaip mokymų treneris, pardavimų, aptarnavimo, nuostatų temomis. Patirties sėmiausi iš geriausių Lietuvos ir užsienio mokymų trenerių bei psichologų. Pravedžiau daugiau kaip 1000 sesijų skirtingoms žmonių grupėms.
04/07

Socialiai atsakingas

Atsakingumas
Tai liudija faktas, jog esu vienas iš aktyviausių (iš daugiau kaip 1200 praktikų (2013m.-2016m.) ir inovatyviauias (2016m.) socialinės iniciatyvos "būsiu___" (buvusios "Kam to reikia?!) praktikas. Iniciatyvos tikslas, kad verslo profesionalai neatlygintinai dalintųsi patirtimi su moksleiviais. Per pastaruosius penkis šios iniciatyvos gyvavimo metus bei dalyvavimą joje, pasiekiau daugiau kaip 50 000 moksleivių ir pravedžiau jiems aktualias sesijas.
05/07

Žingeidus

Žingeidumas
Domiuosi psichologija, pardavimais, naujausiomis technologijomis, skaitau pozityvią, įkvepiančią literatūrą. Vadovaujuosi taisykle: Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su Tavimi.
06/07

Patikimas

Patikimumas

Įmonės, kurių darbuotojams vedžiau mokymus: OMNITEL, LINTEL, ELEKTROMARKT, TOPOCENTRAS, TEO, LR PREZIDENTŪRA, VILNIAUS ORO UOSTAS, BARCLAYS, TELIA, LIETUVOS PAŠTAS, ŽALGIRIO KREPŠINIO CENTRAS, NORKADA ir kt.

Skaičiau pranešimus švietimo bendruomenei apie "Z kartą" bei "XXI a. mokykla. Mokymasis tiriant". Ugdžiau jaunuosius lyderius kartu su kitais garsiais Lietuvos treneriais sveikintinoje iniciatyvoje "Lyderių inkubatorius".

Bendraudamas su skirtingais žmonėmis, t.y. nuo jauniausių (mokyklinio amžiaus) iki vyriausių (pensijinio amžiaus), nuo socialiai remtinų (valstybės išlaikomų) iki turtingiausių Lietuvos verslininkų, nuo išsilavinimo neturinčių (vidurinės nebaigusių pilnamečių, įkalinimo įstaigose uždarytų) iki profesoriaus laipsnį turinčių asmenų, pastebėjau, kad visi jie turi skirtingą požiūrį į gyvenimą, visi remiasi skirtingomis asmeninėmis vertybėmis, dėl ko pasiekia vienokios ar kitokios sėkmės ar patiria nesėkmę gyvenimo kely.

Žinau, kad noriu ir galiu padėti kitiems dalindamasis turima patirtimi, padėti tiems, kuriems labiausiai šiuo metu manęs reikia.
07/07

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Bendradarbiavome su Rimvydu "Rezultatyvaus pardavimo" mokymuose pardavimų vadybininkų komandai. Tai buvo sklandi, nuoširdi ir taikliai įmonės veiklos aktualijas atspindinti kelionė. Rimvydas skyrė daug dėmesio susipažinti su aplinka įmonėje ir suprasti darbuotojų asmenybes. Jaučiau, kokį betarpišką ir šiltą kontaktą jis sugebėjo užmegzti su kiekvienu komandos nariu. Mokymų programa buvo paruošta tikslingai ir padėjo bendrom jėgom išgryninti aiškų rezultatyvaus pardavimo procesą ir scenarijų. Tęstiniai bendri susitikimai su klientais po mokymų įtvirtino medžiagą ir užtvirtino, kas iš tiesų rūpi klientams (pasirodo jiems reikia tiek nedaug:).

Rimvydas yra labai pozityvus ir tai motyvuoja aplinkinius - džiaugiausi ir didžiavausi savo pardavėjų komanda, matydamas jų įsitraukimą ir žingeidumą. Patirtis su Rimvydu - tai atviras pasidalinimas žiniomis, kur negalioja formalūs barjerai, o emocijos nesuvaidintos - tokioje atmosferoje žinios "limpa" geriausiai. Rimvydas - įtikino, mokymai - užsifiksavo, patarimai praktikoje - pasiteisino, drąsiai rekomenduoju :)

Raimondas Laurelis, "Ecofleet Lietuva" pardavimų vadovas